Salı , 23 Nisan 2024

BİZ GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ

Özverili hizmetleri ile sosyal belediyeciliğin başarılı örneklerini ortaya koyan Marmaraereğlisi Belediyesi personeli, yeni yıl öncesinde Başkan Uyan ile bir araya gelerek hizmetlerle geçen yılı değerlendirdiler. Belediye Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda personelle buluşan Başkan Uyan, ilçeye hizmet noktasında özveriyle ve gülen yüzle emek veren personele mutlu yıllar diledi.

Başkan Uyan, yaptığı konuşmada; “Belediye olarak tüm personelimizle halkımıza hizmet için gülen yüzümüzle çalıştık. Güçlü bir aile olarak halka hizmet için mücadele ederek ilçemize büyük hizmetler kazandırdık. 240 Milyon TL’lik yatırımı hepimiz gerçekleştirdik. Bu başarı sadece yöneticilerimizin değil hepimizin. Burada birlik ve beraberlik içerisinde olabilmek bize güç veriyor. Sizden ve halkımızdan aldığımız güçle 2019 yılında hizmetlerimiz devam edecek. İnşallah 2019 yılında daha büyük yatırımları birlikte gerçekleştireceğiz. Böyle güçlü ve birliktelik içerisinde olan bir kadro ile gerçekleştiremeyeceğimiz şey yoktur. Halkımıza hizmet adına gülen yüzünüzle ve özverili çalışmalarınızla emek veren tüm çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. 2019 yılının ülkemize huzur ve refah getirmesini, vatandaşlarımıza sağlık ve mutluluk, toplumumuzun birlik ve beraberliğini perçinlemesini temenni ediyor, herkese mutlu yıllar diliyorum” dedi.

Başkan Uyan, konuşmasının ardından personele iyi seneler dileklerinde bulundu. Program sonunda personele yeni yıl hediyeleri verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“ARKADAŞLARIMIZA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ”

TMMOB Tekirdağ İl Koordinasyon Kurulu gezi direnişinin yıldönümünde gezi davasından hükümlü durumunda bulunanlara sahip çıkmak …

Bir yanıt yazın