Perşembe , 25 Nisan 2024

KAPAKLI’DA SONBAHAR TEMİZLİĞİ

   Kapaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Sonbahar’da Cadde ve sokaklarda dökülen yaprakların temizleyerek Kış’a hazırlıyor. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan yapılan çalışmayla ilgili açıklama yaptı.

     Mandalı açıklamasında; “Sonbaharın gelmesi ile birlikte atıl durumda bırakılan ilçedeki tüm arsalarda birikmiş hafriyat, moloz ve çöplerin toplanarak gelişigüzel savrulmuş ağaç yaprakları ve dallarını budayarak temizliyoruz. Vatandaşlarımız temizlik konusunda daha duyarlı olmalı. Belediye vatandaş işbirliği çerçevesinde ilçenin örnek ilçe statüsüne kavuşması için herkes üzerine düşeni yapmalı. Temiz ve daha kaliteli bir ilçe için belediye olarak tüm imkânlarımızı bizler seferber ediyoruz. Çünkü temizlik konusunda çok hassasız. Rutin temizliklerimizin dışında belediye olarak ilkbahar ve sonbahar olmak üzere yılda iki defa ilçemiz de genel temizliğimizi yapıyoruz. Özverili bir şekil de bizler ile işbirliği yapan vatandaşlarımıza ve vatandaşlarımıza hizmet eden personelime teşekkür ederim ”dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“ARKADAŞLARIMIZA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ”

TMMOB Tekirdağ İl Koordinasyon Kurulu gezi direnişinin yıldönümünde gezi davasından hükümlü durumunda bulunanlara sahip çıkmak …

Bir yanıt yazın