Çarşamba , 21 Nisan 2021

TOPLU ULAŞIM ÇERKEZKÖY TOPLANTISI

Ekim 2015 tarihinde tamamlanan Tekirdağ Toplu Taşıma Rehabilitasyon Projesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Başkanlığında Çerkezköy İlçesi’nde Belediyesi Meclis toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya; Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Gürcün, Ulaşım Daire Başkanı Hasan Bayram ve Pamukkale Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Halim Ceylan ile Çerkezköy ilçesindeki servisçi esnafı katıldı.

Toplantıda katılımcılara; Tekirdağ toplu taşıma sisteminin kurulması, minibüs otobüs birleştirilmesinin gerçekleştirilmesi, hat ve güzergâhların ilçe bazlı olarak birleştirilmesi çağdaş bir toplu taşıma sistemi kurulması hakkında bilgiler verildi. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay toplantıda yaptığı konuşmasında Çerkezköy halkına daha güzel hizmet verebilmek için çalıştıklarını söyledi. Albayrak; Tekirdağ’da nüfusun artmasıyla beraber sorunların da çoğaldığını belirterek “Ulaşım sistemini rehabilite ettik. Bizim kimsenin ekmeğiyle oynama gibi bir isteğimiz yok, ancak Tekirdağ’da ulaşım alanında değişikliklerin yapılması şart oldu. Bu değişikler taşıyıcı esnafımıza hayırlı olsun bol kazançlar getirsin“dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ZABITADAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Geçtiğimiz günlerde Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne gelen bir vatandaş, yolda bir cüzdan bulduğunu belirterek cüzdanı …

Bir cevap yazın