Çarşamba , 12 Mayıs 2021

HASAT SEZONU ÜCRETLERİ BELİRLENDİ

Tekirdağ Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu, Süleymanpaşa Ziraat Odasında yaptığı toplantıda 2020 yılı biçme ve bağlama ücretlerini belirledi. İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Süleymanpaşa Ziraat Odası Başkanı İmdat Saygı başkanlığında yapılan toplantıya;  Hayrabolu Ziraat Odası Başkanı Mehmet Başol, Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz, Muratlı Ziraat Odası Başkanı Ender Borucu, Şarköy Ziraat Odası Başkanı Ömer Düzgen, Çerkezköy Ziraat odası Başkanı Hasan Toprak, Saray Ziraat Odası Başkanı İbrahim Çınar, Süleymanpaşa Ziraat Odası Başkan Vekili Şerif Baykut, Süleymanpaşa Ziraat Odası Meclis Başkanı Günal Deveci, Süleymanpaşa Ziraat Odası Genel Sekreteri Pınar Ceylan katıldı.
Tekirdağ Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı İmdat Saygı, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada; “ Tüm çiftçilerimize bol bereketli bir yıl diliyorum. Süleymanpaşa’da yapmış olduğumuz toplantıda bu yıl hububat hasatlarına biçim fiyatlarını ve balya bağlama fiyatlarını belirledik.
Buğday biçim ücreti 30,00 TL, Ayçiçeği biçim ücreti 28,00 TL, Kanola biçim ücreti 30,00 TL, Mısır biçim ücreti 40,00 TL, Çeltik biçim ücreti 80,00 TL olarak belirlendi. Balya bağlama ücreti ise (25 kg. balya için) 2,70 TL olarak belirlenmiştir” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ZABITADAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Geçtiğimiz günlerde Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne gelen bir vatandaş, yolda bir cüzdan bulduğunu belirterek cüzdanı …

Bir cevap yazın