Perşembe , 28 Ekim 2021

KAPAKLI ‘DA OKULLAR TEMİZLENİYOR

   Kapaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe sınırları içerisinde bulunan okulların bahçelerinde 2915-2016 Eğitim-Öğretim Yılı öncesi temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

     Çalışmalar hakkında Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı şu açıklamayı yaptı; “ 2015-2016 Eğitim-öğretim yılı öncesinde okul bahçelerinin temizliğini gerçekleştiriyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz 2 yıkama aracı 2 Süpürge aracı ve 14 personelimiz ile ilçemiz sınırları içerisinde yer alan 20 okulumuzun bahçelerinde ve çevrelerinde temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

   Yıkama araçları ve süpürge araçları ile okul bahçelerine giren ekiplerimiz okulların oyun alanları ve girişlerini temizleyerek çocuklarımızın daha temiz ve güvenilir ortamda arkadaşlarıyla oynamasına olanak sağlıyor. Temizlik çalışmaları kapsamında yıkama ve süpürge araçlarının yanı sıra Temizlik işleri Müdürlüğü’ne bağlı personellerimiz tarafından da mıntıka temizliği, süpürme işlemi ve Yaz aylarında uzayan yabani otların temizliği de yapılıyor. Ayrıca İlçemizdeki İbadethane, Okullarımız ve muhtarlık binaları belirli zaman aralıklarında temizlik işlemlerini periyodik olarak Temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilmeye devam edecek.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TEKEL TEKİRDAĞ İÇKİ FABRİKASI’NIN İMAR DURUMUYLA İLGİLİ BASIN AÇIKLAMAMIZ

Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesi Yavuz Mahallesi’nde bulunan eski Tekel İçki Fabrikası arazisiyle ilgili plan değişikliği …

Bir cevap yazın