Perşembe , 29 Temmuz 2021
Son Dakika

KANDİLLERDE SİMİT DAĞITIMINA DEVAM

   Kapaklı Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen “Kandil simidi” dağıtımı bu yıl da devam ediyor. Mevlid Kandili dolayısıyla; Kapaklı Belediye Başkan Vekili İlhan Çetinkaya, Belediye Meclis Üyesi Ender Dubaz ile belediye personeli tarafından Yatsı Namazı’ndan sonra Mevlana Camii’nde vatandaşlara kandil simidi dağıtıldı.
Kandil dolayısıyla yaptığı açıklamada birlik ve beraberlik vurgusu yapan Belediye Başkanı İrfan Mandalı; “Birlik ve beraberliğin önemli olduğu, kardeşliğe ihtiyacımız olan bu günlerde kandillerin önemi daha da fark edilir olmaktadır. Bizler bu mübarek günler vesilesiyle dostluklara daha da önem vermeli, kırgınlıklardan kaçınmalı, yapılan hatalarımızı telafi etme yoluna gitmeliyiz. Yüreğimizi nefret ve düşmanlık gibi duygulardan temizlemeye çalışmalıyız. Bu mübarek günlerin ve gecelerin, el ele verip tüm dünyada barışı tesis etmemiz için bize sunulmuş birer fırsat olduğunu unutmamalıyız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DÜNYA ANGELMAN SENDROMU

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, nadir bir genetik hastalık olan Angelman sendromu farkındalığı oluşturmak adına ‘15 …

Bir cevap yazın