Perşembe , 8 Aralık 2022

YARDIMSEVENLER BASINI AĞIRLADI

   Türkiye Yardım Sevenler Derneği Tekirdağ Şubesi artık geleneksel hale getirdikleri 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla yine basını ağırladı. Dernek üyelerinin kendilerinin yaptıkları yiyecekleri basına ikram eden dernek yönetim kurulu üyeleri ağırlama sonunda basınla birlikte günün anısına fotoğraf çektirmeyi de unutmadı.

   Dernek Başkanı Neslihan Gürcanlar konuşmasında şunları söyledi: “Sizlere bizi kırmayarak buraya geldiğiniz için yönetim kurulum ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızdasınız. Halkımızla aramızda köprü oldunuz. Hepimizi yürekten yaralayan terör olayını kınıyoruz. Bugün basınla ilgili olan ağabeyimizi Yaşar Ergene’yi kaybettik. Hep üzücü olaylar yaşıyoruz. İnşallah artık sevinçli haberler alırız. Sevinçli olaylar yaşar, güzel haberler alırız. Hepinize tekrar tekrar yürekten teşekkür ediyorum. Bizim için yaptığınız her şeye çok teşekkür ediyorum. Bizim için yaptığınız her şeye çok teşekkür ediyorum. Hep yanımızda olun, güzel şeyler yaparız.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

56. Kiraz Festivali programı belli oldu

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl 56’ncısı düzenlenecek olan Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali, …

Bir cevap yazın