Perşembe , 20 Haziran 2024

ALBAYRAK ÇORLU’DA SU KUYUSU AÇTI

   Çorlu Muhittin Mahallesi’nin su ihtiyacını karşılayacak olan ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) tarafından yapılan su kuyusunun törenle açılışı yapıldı.

   Su kuyusunun açılış töreninde yaptığı konuşmada Çorlu’nun çok önemli bir yere sahip olduğunu belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak “Çorlu sürekli göç alan, ihtiyaçları sürekli artan ve sorunları anında çözümlenmesi gereken bir ilçemiz. Her zaman her yerde söylüyorum Çorlu olmasaydı Tekirdağ Büyükşehir olmazdı. Çorlu’nun başta altyapı olmak üzere sorunlarına kalıcı çözümler bulmak adına önemli çalışmalar yapıyoruz. Çorlu’ya gelirken de müjdelerle geldik. Bu duygu ve düşüncelerle su kuyusunun ve açılan diğer su kuyularının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

     Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan açılan su kuyusunun hayırlı olmasını diledi. TESKİ yönetimine ve Albayrak’a teşekkür etti.

   TESKİ Genel Müdürü Şafak Başa; Muhittin Mahallesi’nin su ihtiyacını karşılayacak olan su kuyusunun 27 Lt/Sn kapasiteye sahip olduğunu söyledi.

     Konuşmalardan sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ile birlikte düğmeye basarak su kuyusunun açılışını yaptı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“ARKADAŞLARIMIZA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ”

TMMOB Tekirdağ İl Koordinasyon Kurulu gezi direnişinin yıldönümünde gezi davasından hükümlü durumunda bulunanlara sahip çıkmak …

Bir yanıt yazın