Perşembe , 8 Aralık 2022

CHP BASIN TOPLANTISI

CHP Tekirdağ İl Başkanlığı 16 Temmuz’da parti binasında 12 CHP Belediye Başkanı, 11 ilçe başkanı ve parti üyelerinin katıldığı basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısının açılış konuşmasını CHP İl Başkanı Recep Ökten yaptı. Ökten şunları söyledi: Hepinizin bildiği gibi Türkiye dün akşam alışık olmadığı olaylar yaşadı. Bu olaylar bizleri de derinden etkiledi. Bizlerde CHP İl Yönetimi olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımızla birlikte önce bir değerlendirme toplantısı yaptık ardından da genel merkezimizin hazırlamış olduğu halkımıza yönelik basın bildirisini sizlere okumak için sizleri buraya davet ettik. Ben basın mensubu arkadaşlarımıza genel merkezimizin basın bildirisini okumak istiyorum.”

CHP İl Başkanı Recep Ökten tarafından okunan CHP Genel Merkezi’nin basın bildirisi:

chp basın açkklaması

Genel Merkez açıklamasını okuduktan sonra “değerli arkadaşlar il yönetimi olarak ta halkımıza çok kısa bir mesajımız var” diyen Ökten: “Çağdaş, Demokratik ve Laik Türkiye hepimizin geleceğidir. Hükümetimiz; halkımızı sokağa dökmeden barış ve huzur içerisinde her türlü güvenimizi sağlamak ve darbe girişimlerini de engellemek zorundadır, sorumluluğundadır. Bunu da altını çizerek vurgulamak istiyoruz.

Ökten’in konuşmasından sonra basın mensuplarının sorularının cevaplanmasıyla toplantı sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SARI GELİNE SAHİP ÇIKAMADIK

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, TBMM’de Türkiye’nin sarı gelini olan ayçiçeği üretiminin arttırılması amacıyla …

Bir cevap yazın