Cumartesi , 13 Nisan 2024

ÇAMURLARI TEMİZLEMEZSEN KAPINA GELİRİM

Cumhur İttifakı’nın AK Parti’li Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, yoğun seçim programı kapsamında gerçekleştirdiği ev ve site ziyaretlerinde vatandaşlarla buluşuyor. Yüksel’in dün akşam gerçekleştirdiği ziyarete, yaşlı bir teyzenin söylediği “Oyum senin, ama çamurları temizlemezsen kapına gelirim oğlum!” sözü damgasını vurdu.  

   AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, sabahın erken saatlerinden itibaren başladığı seçim çalışmaları kapsamında, her akşam ev ziyaretleri yapıyor. Yüksel, gerçekleştirdiği ziyaretlerde çok sayıda vatandaşla bir araya geliyor. Sitelerin lokallerinde de halkla kucaklaşan Yüksel, Süleymanpaşa için hayata geçireceği projelerini anlatıyor.
   Dün akşam Barbaros mahallesinde İstanbul Seyahat Evleri Sitesi’ne konuk olan Yüksel, hedef ve projelerini anlattı. Site sakinlerinin sorularını da yanıtlayan Yüksel, yaşlı bir teyzenin, yıllardır chp’ye oy verdim bu çamur yüzünden bir daha vermeyeceğim “Oyum senin ama çamurları temizlemezsen kapına gelirim oğlum!” sözü üzerine, “31 Mart’ta göreve seçilmemiz halinde 1 yıl içinde Süleymanpa’mızın yollarla ilgili bütün sorunlarını çözmüş olacağız” diyerek söz verdi.
   Yüksel, “Bugün, marsa gitmekle ilgili planların yapıldığı günümüzde, hala çöp, çamur, çukur ve toz meseleleriyle uğraşıyor olmak izah edilemez. 2014 yılında sıfır borçla kurulmuş, 5 yılın sonunda bugün 75 milyon TL borcu olan bir belediyenin yol sorununu bile çözememiş olması, düşündürücü.” diye konuştu.

CUMHURBAŞKANIMIZIN TALİMATI VAR
   Yıllardır mahallelerinin yollarının bozuk olduğunu vurgulayan vatandaşlar, çöp, çukur ve su kesintisi sorunlarıyla da baş etmeye çalıştıklarını söyledi.
   Vatandaşların tepkisini değerlendiren Yüksel, “Ben Çanakçılıyım. Aynı sorunları yaşayan biriyim. Bütün yaz yaşanan su kesintileri hepimizi mağdur etti. Özellikle kırsalda yaşayan vatandaşlarımız bunun çilesini çekti. Cumhurbaşkanımızın talimatı var. Allah’ın izni, halkımızın destekleriyle göreve seçilmemiz halinde, şehrimizin çöp, çamur, çukur, toz, yol ve su kesintisi sorunlarını kökünden çözeceğiz. Biz paramızı heykeller için değil, vatandaşlarımızın talepleri ve şehrimizin ihtiyaçları için harcayacağız” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DİKTAŞ’TAN ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çorluda Millet Bahçesi ve Cumhuriyet Parkını Çorluspor …

Bir yanıt yazın