Pazar , 3 Mart 2024

BÜŞRA SOKAK YENİLENDİ

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, , hava şartlarının izin verdiği her gün yürüttükleri çalışmalar kapsamında yağışsız geçen birkaç günü değerlendirerek Cumhuriyet Mahallesi Büşra Sokak’ta (Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi önünden geçen yan yol) baskı beton yaya kaldırımı üretim, yenileme ve çevre düzenleme çalışmaları yaptı.

Ekipler yaptıkları çalışmalarda sokağın eskiyen kaldırımlarını yenilenirken, kaldırım bulunmayan kısımlarda da yeni kaldırım yaparak yayaların kullanımına sundu. Dolmuş güzergâhı da olan Büşra Sokak’a Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü atölyelerinde üretilen bir adet dolmuş durağı yerleştirildi. Sokak boyunca belirli noktalarda çevre düzenleme çalışmaları da yürütülerek Büşra Sokak’ta estetik bir görüntü oluşturuldu. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel her gün yerinde takip ederek sürekli bilgi aldığı çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada; “Büşra sokakta sürdürdüğümüz yaya kaldırımı çalışmalarını inceleyerek, yürüttüğümüz çevre düzenlemelerini planladık. Fen İşleri Müdürümüz Kenan Taşkın ile birlikte yerinde yaptığımız değerlendirmede, bölgedeki diğer eksikleri tespit ettik. Kısa süre içinde buradaki çalışmalarımızı da tamamlayarak kıymetli hemşerilerimizin kullanımına sunacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“ARKADAŞLARIMIZA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ”

TMMOB Tekirdağ İl Koordinasyon Kurulu gezi direnişinin yıldönümünde gezi davasından hükümlü durumunda bulunanlara sahip çıkmak …

Bir cevap yazın