Perşembe , 20 Haziran 2024

YENİ YIL ZİYARETLERİ

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Belediye Başkan Yardımcıları Gökhan Saygı ve Sabri Çınar ile birlikte Muratlı Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafa, kamu kurumlarına ve işletmeleri ziyaret ederek vatandaşların yeni yılını kutladı.

Başkan Yüksel, vatandaşlarla iyi yıllar dileklerini paylaşarak kırmızı gül, esnafa da Süleymanpaşa Belediyesi çalışmalarının yer aldığı kitapçık hediye etti. Vatandaşlarla sohbet ederek yeni yıl mesajını ileten Başkan Yüksel, 2021’in sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yıl olması dileklerini ifade etti. Başkan Yüksel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Belediye Başkan Yardımcılarımız Gökhan Saygı ve Sabri Çınar ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, hemşehrilerimize sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice yıllar diledik. 2021 inşallah salgın illetinden kurtulduğumuz, vatandaşlarımızla kucaklaştığımız, yatırımlarımızın açılışlarında bir araya geldiğimiz, Süleymanpaşa’mızın hak ettiği görünüme kavuştuğu bir yıl olacak. Şimdiden tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor, sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“ARKADAŞLARIMIZA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ”

TMMOB Tekirdağ İl Koordinasyon Kurulu gezi direnişinin yıldönümünde gezi davasından hükümlü durumunda bulunanlara sahip çıkmak …

Bir yanıt yazın