Cuma , 1 Temmuz 2022

YELKEN ŞAMPİYONASINA BÜYÜKŞEHİR DESTEĞİ

   29 Ağustos 3 Eylül 2017 tarihleri arasında Süleymanpaşa’da yapılacak olan 50. Yelken Balkan Şampiyonası istişare toplantısı Tekirdağ Yelken Kulübünde yapıldı.

Toplantıya; Tekirdağ Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Mehmet Serhat Belli, Gençlik Spor İl Müdür Vekili Abdülkerim Kasap, Tekirdağ Yelken Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Eren Cicioğlu ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

   Toplantıda; 29 Ağustos – 3 Eylül 2017 tarihlerinde Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesinde 12 Yarış üzerinden yapılacak olan, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Sırbistan, Karadağ, Makedonya ve Türkiye olmak üzere toplam 7 ülkeden 385 sporcunun katılacağı 50. Yelken Balkan Şampiyonasıyla ilgili fiziki yeterlilik ve organizasyonla ilgili yapılması gerekenler konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

   Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; şampiyona için Süleymanpaşa Belediyesi’yle beraber ne gerekiyorsa yapacaklarını ve Süleymanpaşa Belediyesi’ne gereken desteğin verileceğini söyledi. .

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HENTBOL TAKIMININ ZİYARETİ

1967 yılından bu yana Tekirdağ ismini sportif faaliyetlerde gurur ve başarıyla taşıyan Tekirdağspor Kulübü, futbolun …

Bir cevap yazın