Perşembe , 8 Aralık 2022

YEL’İN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

   Adalet ve Kalkınma Partisi Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel 0 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Yel’in mesajı:

   “Görevini, toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alan tarafsız bir anlayışla yerine getiren yazılı ve görsel basın, demokrasinin yerleşmesinde ve gelişmesinde en etkili araçlardan biridir. Demokratikleşme ve kalkınmanın önemli olduğu bu dönemde Tekirdağ basını da olaylara her zaman sağduyu ve olgunlukla yaklaşmaktadır. Tekirdağ yerel yazılı ve görsel basınımız, doğru, tarafsız, ilkeli habercilik anlayışı ile yöneticiler ile halk arasında sağlıklı bir köprü kurarak, Tekirdağ’ımız adına güzel hizmet ve çalışmalar yapmaktadır.

   Halkımızı doğru bilgilendirme ve kamuoyunu aydınlatma görevlerini fedakârca yerine getiren başta Tekirdağ olmak üzere tüm yazılı ve görsel basın çalışanlarının özverili çalışmalarını takdirle karşılıyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü, en kalbi duygularla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SARI GELİNE SAHİP ÇIKAMADIK

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, TBMM’de Türkiye’nin sarı gelini olan ayçiçeği üretiminin arttırılması amacıyla …

Bir cevap yazın