Çarşamba , 8 Şubat 2023

VATANDAŞTAN PANKARTLI TEŞEKKÜR

Süleymanpaşa Belediyesi, devam eden yol hamlesi kapsamında Ertuğrul Mahallesi’nde bulunan ve Sinemalar Sokağı olarak bilinen Şükran Sokak’ta, eskiyen kötü görüntüye sahip zemini tamamen kaldırılıp yeni ve göze hitap eden yeni zemine kavuşturularak estetik bir görüntü sağlandı. Araç parklanmalarının önüne geçmek için Fen İşleri Müdürlüğü atölyelerinde imal elden delinatörlerin de monte edilmesi ile sokak sakinlerinin ve esnafın istifadesine sunulan Şükran Sokak, albenili yeni görüntüsü ile gören herkesin beğenisini kazandı.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, her gün yakından takip ettiği çalışmalar sırasında sık sık vatandaşlar ve esnafla da sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu. Çalışmaların tamamlanmasının ardından sokak sakinleri ve esnaf sokağın yenilenmesinden duydukları memnuniyeti, “Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Sn. Cüneyt Yüksel’e Ertuğrul Mahallesi İhsaniye ve Şükran Sokak’ta yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz” yazan pankartla dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SÜLEYMANPAŞA İLÇESİ PLANLI SU KESİNTİSİ DUYURUSU

Süleymanpaşa ilçesine içme suyu iletimini sağlayan Aşağısevindikli isale hattında meydana gelen arıza nedeniyle onarım çalışması …

Bir cevap yazın