Salı , 23 Nisan 2024

VATANDAŞLARLA POZİTİF İLETİŞİM

   Trakyakent Belediyeler Birliği ve Marmara Belediyeler Birliği’nin ortaklaşa düzenlediği “Vatandaşla Pozitif İletişim” konulu günübirlik eğitim çalışması, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda yapıldı.

   Trakyakent Birlik Müdürü Behçet Atlı’nın takdim konuşmasından sonra eğitimin açılış konuşmasını Birlik Üyesi Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay yaptı. Akay konuşmasında; “ Çerkezköy Belediyesi olarak üyesi olduğumuz Trakyakent ve Marmara Belediye Birliklerinin ortak çalışma programına ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Başta Birlik Başkanı ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak olmak üzere çalışmada emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutluyor, teşekkür ediyorum. Personellerin bilinçlenmesine katkıda bulunacak oldukça etkili bir konuya değinildiğini, yoğun bir katılım ve ilginin olduğunu gözlemliyoruz. Vatandaşla Pozitif İletişim konusunun, özellikle belediye çalışanlarımızın vatandaşla olan ilişkilerine katkı sağlayacağına inanıyorum. Eğitim programının tüm personelimize yararlar getirmesini temenni ediyor, katılımlarınız tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Katılımcıları, belediye personelinin vatandaşa karşı olan uyumlu davranış, tutum, karşılıklı diyalog ve ilişkileri konusunda sunum eşliğinde kapsamlı şekilde bilgilendiren Yönetim Danışmanı Ahmet Ekiz eğitim çalışmasına göstermeleri ilgiden dolayı Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, belediye birim amirleri ve personele teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“ARKADAŞLARIMIZA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDİYORUZ”

TMMOB Tekirdağ İl Koordinasyon Kurulu gezi direnişinin yıldönümünde gezi davasından hükümlü durumunda bulunanlara sahip çıkmak …

Bir yanıt yazın