Pazartesi , 8 Mart 2021

ÜNİVERSİTE HASTANESİ AÇILIYOR

   Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Erdoğan Gültekin Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ile yaptığı görüşmede; Yel’e yeni hastane binasının mevcut durumu ve hizmete girmesiyle ilgili yaptığı temaslar hakkında bilgi verdi.

   Gültekin’le yaptığı görüşme hakkında Yel şu açıklamayı yaptı: “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız ve İŞKUR Genel Müdürü ile konuyla ilgili diğer bakanlık yetkilileri nezdinde yaptığımız görüşmeler neticesinde hastanemizin eksik kalan hususlarının giderilmesi için yoğun girişimlerde bulunduk, Bu konuların çözülmesinin hemen ardından hastanemiz faaliyet geçecek ve hizmete başlayacaktır. Hastanemizde sorunsuz ve kaliteli bir hizmet verilebilmesi için Sayın Başhekimimizle görüş alışverişinde bulunduk. İnşallah en kısa sürede halkımız yeni hastanemizden yararlanmaya başlayacaktır.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADILAR

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından zorlu kış aylarından yiyecek bulmakta zorlanan sokak …

Bir cevap yazın