Pazar , 5 Aralık 2021

MUTLUGİLLER ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

Üyelerine yönelik yaptığı organizasyonlara sahil dolgu sahada kurulan zıp zıp, eğlence treni ve şişme oyun grupları ile devam eden Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, yeni üye olan veya evlerine “Mutlugiller Hikâye Kitabı” ulaşmayan üyeler için Süleymanpaşa Tarihi Belediye Binası’ndan dağıtım noktası oluşturdu.

Hikâye kitabı eline ulaşmayan tüm Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyelerine de çağrıda bulunan yetkililer; Süleymanpaşa Tarihi Belediye Binası’ndaki dağıtım noktasından kitaplarını ücretsiz olarak temin edebileceklerini, Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nün önümüzdeki günlerde sürpriz etkinliklerle çocuklarla bir arada olmaya devam edeceğini söylediler.

Öykü yarışması sonrası hazırlanan Mutlugiller Hikâye Kitabı’nın ikincisinin de önümüzdeki günlerde baskıdan geleceği ve sayıları sekiz bine yaklaşan Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyelerine ikinci sayınında ücretsiz olarak gönderileceği belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KİREMİTÇİLER GRUP’TAN DOĞA DOSTU DEV YATIRIM

Trakya’da 1978 yılından itibaren faaliyet gösteren köklü maden firması Kiremitçiler Grup, Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde yeraltı …

Bir cevap yazın