Perşembe , 22 Ekim 2020
Son Dakika

MUTLUGİLLER ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR

Üyelerine yönelik yaptığı organizasyonlara sahil dolgu sahada kurulan zıp zıp, eğlence treni ve şişme oyun grupları ile devam eden Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, yeni üye olan veya evlerine “Mutlugiller Hikâye Kitabı” ulaşmayan üyeler için Süleymanpaşa Tarihi Belediye Binası’ndan dağıtım noktası oluşturdu.

Hikâye kitabı eline ulaşmayan tüm Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyelerine de çağrıda bulunan yetkililer; Süleymanpaşa Tarihi Belediye Binası’ndaki dağıtım noktasından kitaplarını ücretsiz olarak temin edebileceklerini, Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nün önümüzdeki günlerde sürpriz etkinliklerle çocuklarla bir arada olmaya devam edeceğini söylediler.

Öykü yarışması sonrası hazırlanan Mutlugiller Hikâye Kitabı’nın ikincisinin de önümüzdeki günlerde baskıdan geleceği ve sayıları sekiz bine yaklaşan Süleymanpaşa Çocuk Kulübü üyelerine ikinci sayınında ücretsiz olarak gönderileceği belirtildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“GÜZEL YARINLARA TAŞIYACAK”

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ın 2020-2021 Eğitim-öğretim yılı mesajı; “Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi …

Bir cevap yazın