Pazartesi , 26 Eylül 2022
Son Dakika

Metruk binada can pazarı

Ertuğrul mahallesinde olaylı gece. Ertuğrul Mahallesi yeşil sokakta bulunan ve çevre sakinlerince yetkili mercilere tehlike oluşturduğu sürekli bildirilen metruk binada yangın çıktı.

 

Gece saat 21.45 sularında, henüz belirlenemeyen bir nedenle Ertuğrul mahallesi yeşil sokakta bulunan metruk binada yangın baş gösterdi. İtfaiye ekiplerinin olay yerine anında intikali ve zamanında müdahalesiyle bir facianın önüne geçildi.

İtfaiyecilerin yangına müdahalesi esnasında aniden çöken binada sıkışıp kalan itfaiye eri Muammer İkizler’i kurtarmak için seferber olan ekipler, kendilerini izleyen korkulu kalabalığın meraklı bakışları altında, sağlık ekiplerinin de yardımıyla İkizleri kurtardı. Yaklaşık 45 dakika göçük altında kalan ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen İkizler, tedavi edilmek üzere hastaneye sevk edildi. Yangın gece geç saatlere kadar ekiplerin müdahalesiyle birlikte devam etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

56. Kiraz Festivali programı belli oldu

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl 56’ncısı düzenlenecek olan Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali, …

Bir cevap yazın