Perşembe , 25 Nisan 2024

GELECEK NİŞANCI’YA EMANET

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kocaeli, Kütahya, Hakkâri, Bingöl, Batman, Ağrı, Kayseri, Balıkesir ve Tekirdağ’a  

il başkanı atadı. Davutoğlu tarafından Tekirdağ İl Başkanlığı görevine TETAŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Nişancı getirildi. Parti Yönetim Kurulu Üyesi Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Akçay ile birlikte Ankara’ya giden Nişancı, ay sonuna kadar il başkanlığı binasını hizmete açarak hızlı bir şekilde il ve ilçelerde teşkilatlanacaklarını oluşturacaklarını belirtti.

Başkan Nişancı, il başkanlığına atanmasıyla ilgili şunları söyledi;  “Partimizin Tekirdağ İl Başkanlığı görevine şahsımı uygun gören başta Sayın Genel Başkanım Başbakanım Ahmet Davutoğlu, Parti Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ahmet Akçay olmak üzere birlikte yol yürüdüğüm sevgili gönüldaşlarıma partili kardeşlerime teşekkür ederim. Tarafıma tevdi edilen görevi layıkı ile yerine getirmek için çaba göstereceğim. İl başkanlığı binamızı kiralayarak tefrişata başladık. Ay sonuna kadar il binamız ve Süleymanpaşa ilçe başkanlığımız hizmete girecek. İl yönetimimiz yavaş yavaş şekilleniyor. İlçe yönetimlerimizde hızlı bir şekilde tamamlanacak. Tekirdağ’da partimize katılmak isteyenler bize sosyal medya ve 0533 086 69 59 nolu whatsapp hattı üzerinden ulaşabilirler. Özellikle genç kardeşlerimizi aramızda görmekten mutlu olacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DİKTAŞ’TAN ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çorluda Millet Bahçesi ve Cumhuriyet Parkını Çorluspor …

Bir yanıt yazın