Cuma , 9 Aralık 2022

FARUK ILGAZ YENİLENDİ

Kapaklı Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi Faruk Ilgaz Caddesinde bulunan orta refüje, aydınlatma direkleri montaj çalışmalarını tamamlayarak caddeyi modern ve aydınlık bir görünüme kavuşturdu.

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı konuyla ilgili şunları söyledi; “Karaağaç Mahallemiz’deki aydınlatma çalışmalarının tamamlanmasının ardından Faruk Ilgaz Caddemizde de aydınlatma direkleri çalışmasının sonuçlandırılmasının haklı gururunu yaşıyoruz.

Faruk Ilgaz Caddesi’nde modern aydınlatma direklerimizi faaliyete geçirdik. Faruk Ilgaz Caddemiz artık ışıl ışıl. Aydınlatma direkleri; gerek ilçemizin kimliğini ön plana çıkarması, gerekse ilçemizi görsel olarak en önemli yerlerinden biri olması sebebiyle seçimi özenle yapılması gereken bir ihtiyaçtır.

Seçim yapılırken amaca uygunluk, kullanışlılık, estetiklik, dayanıklılık, ekonomiklik ve çevre uyumluluk gibi hususlar ön plana çıkar. Bizler bunların hepsini düşünerek doğru zamanda doğru projelerle sizlerin karşısındayız. Unutmayalım ki Aydınlık şehirler yaşam kalitesini arttırmaktadır. Sizlerden aldığım güç ve hayır dualarınız ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sizler hizmetlerin her şeyin en iyisine layıksınız. Tüm halkımıza tekrar hayırlı olsun.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

56. Kiraz Festivali programı belli oldu

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından organize edilen ve bu yıl 56’ncısı düzenlenecek olan Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali, …

Bir cevap yazın