Çarşamba , 21 Nisan 2021

ENGELSİZ HAYAT İÇİN ÇALIŞIYORLAR

   Süleymanpaşa Gençlik Merkezi’nde; Süleymanpaşa Belediyesi ile Tekirdağ Halk Eğitim Müdürlüğü’nin işbirliğiyle düzenlenen EKPSS (Engelliler Kamu Personeli Seçme Sınavı) kursları Süleymanpaşa Gençlik Merkezi’nde başladı. Kursun ilk dersine katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; kursiyerler ile sohbet ederek kurs sonrası planları hakkında bilgi aldı. Eşkinat kursiyerlere hitaben yaptığı konuşmasında; “Süleymanpaşa Belediyemiz tarafından düzenlenen EKPSS kursumuz sizlere faydalı olacaktır. Umarım hepiniz kursun amacı olan memuriyete kavuşursunuz. Kurs sonrası 14 kursiyerimizin de başarısını kutlayacağımıza inanıyorum” dedi.

       Süleymanpaşa Belediyesi’nin SEKOMER (Süleymanpaşa Engelliler Koordinasyon Merkezi) birimi sorumlusu Şerife Türüdü; kurs hakkında detaylı bilgiler verdi. Türüdü; “EKPSS kursumuz haftanın dört günü 13.00 – 17.00 saatleri arasında ücretsiz olarak Süleymanpaşa Gençlik Merkezi’nde düzenleniyor. Yaklaşık iki buçuk ay sürecek kursumuzda Matematik, Türkçe, Tarih ve Coğrafya derslerini Tekirdağ Halk Eğitim Müdürlüğüne bağlı öğretmenlerimiz verecek. 14 öğrencimizin kurs sonunda sınavlarında başarılı olacağına inanıyor kursumuzun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ZABITADAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Geçtiğimiz günlerde Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne gelen bir vatandaş, yolda bir cüzdan bulduğunu belirterek cüzdanı …

Bir cevap yazın