Cuma , 23 Nisan 2021

ENGELLİLERE MOBİL TUVALET

     Süleymanpaşa Belediyesi tarafından temin edilen Süleymanpaşa’da yaşayan engelli vatandaşlar için tasarlanan mobil tuvaletler, sahil ışıklar mevkiinde Mutlukent Engelsiz Çay Bahçesi ile Hürriyet Mahallesi Kitap Kafe’nin yanında hizmete girdi. Bakım ve temizliği belediye ekipleri tarafından yapılacak olan tuvaletler ücretsiz olacak.

   Süleymanpaşa’da ki engelli vatandaşların daha rahat yaşamaları için her şeyi yapacaklarını belirten Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; “Süleymanpaşa’da yaşayan vatandaşlarımızdan hiç kimseyi ayırt etmeden, herkese hizmet götüreceğiz dedik. Bugün ise Süleymanpaşa Belediyesi olarak engelli vatandaşlarımızın bu şehirde daha rahat yaşaması için ne gerekiyorsa her şeyi yapacağımızı herkese gösteriyoruz. Şuan iki noktada engelli mobil tuvaletlerimiz vatandaşlarımızın hizmetine girdi. İlerleyen zamanlarda Süleymanpaşa ilçemizin en işlek bölgelerine engelli mobil tuvaletlerini koymaya devam edeceğiz. Her zaman dediğimiz gibi; Engelsiz Süleymanpaşa için hep birlikte çalışıyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADILAR

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından zorlu kış aylarından yiyecek bulmakta zorlanan sokak …

Bir cevap yazın