Perşembe , 29 Temmuz 2021
Son Dakika

BU YILIN SON TOPLANTISI

   Kısa adı TRAKYAKENT olan Trakya Belediyeler Birliği yönetimi, 2015 yılının son encümen toplantısını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında birlik merkezinde yaptı. Toplantıya; Albayrak’la birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri; Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Vize Belediye Başkanı Seda Balkı, Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez ve Birlik Müdürü Behçet Atlı katıldı.

   Ocak ayında düzenlenecek olan İş Güvenliği eğitimi ve Zabıta eğitimi ile Üye Belediye Başkanlarına yönelik olarak gerçekleştirilmesi planlanan Seminer çalışması ve Teknik İnceleme Programı görüşülerek karara bağlanan toplantıda diğer maddeler hakkında da bilgilendirme yapıldı. 2015 yılında gerçekleştirilen çalışmaların tümünün değerlendirildiği toplantının gündem maddelerinden biri de 2016 yılı çalışma programlarıydı.

   Birliğin Bölgeye, Üye Belediyelere, Belediye çalışanlarına olan katkıları açısından oldukça başarılı bir yılı geride bıraktığını, Trakyakent Belediyeler Birliği’ni yeni yılda da Belediyelerin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek yoğun bir çalışma ortamının beklediğini vurgulayan Albayrak, çalışmaların aynı yoğunlukta, kontrollü biçimde devam edeceğini söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

ZABITADAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Geçtiğimiz günlerde Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne gelen bir vatandaş, yolda bir cüzdan bulduğunu belirterek cüzdanı …

Bir cevap yazın