Salı , 6 Aralık 2022

AKÇAY’DAN ÖKTEN’E ÇAĞRI


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

AK Parti İl Başkanı Ahmet Akçay: “CHP İl Başkanı Ökten, Hangi PKK’lıları Ziyaret Ettiğini Açıklasın ya da Kılıçdaroğlu’na Bir Şey Desin!!!”

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten’e çağrıda bulunarak “Siz de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gibi ziyaret ettiğiniz PKK’lı veya DHKPC’li teröristler varsa açıklayın” dedi use this link. Akçay konuyla ilgili açıklamasına: “CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu,  geçtiğimiz günlerde bir televizyonun canlı yayınında terör örgütü PKK ve DHKP-C’yle ilgili skandal bir itirafta bulunarak “Biz hapiste hasta yatan PKK’lıya da gittik, DHKP-C’liye de gittik. Hiç ayrım yapmadık” dedi. Yiğit insanlar, akıllı siyasetçiler, vatanını sevenler, terörist ile terörist olmayanı ayırırlar, vatansever olmayanlar ise terörist ile terörist olmayanı ayırt etmezler. Ana muhalefet liderinin terörist sevici olması ülkemiz için büyük talihsizlik” cümleleriyle başladı.
Açıklamasının devamında CHP Tekirdağ İl Başkanına çağrıda bulunarak, Kılıçdaroğlu’nun açıklaması hakkında neler düşündüğünü merak ettiğini söyleyen ve kendisinin de bir CHP’li olarak ziyaret ettiği teröristler varsa açıklamasını isteyen Akçay’ın Ökten’e çağrısı: “Kılıçdaroğlu’nun teröristleri ziyaret ettiğini gururla söylediği konuşmasını dehşetle izledik. CHP İl başkanları da acaba terörist ziyareti konusunda aynı mı düşünüyor? Mesela CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, PKK ve DHKPC’li teröristleri evlerinde veya hastanelerinde ziyaret etmiş midir? Varsa böyle bir şey o da genel başkanı gibi bu bilgileri paylaşsın. Öyle düşünmüyor ve bu durumdan rahatsızsa,  Kılıçdaroğlu’na terörist sevici olmaması için baskı yapsınlar.”


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SARI GELİNE SAHİP ÇIKAMADIK

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, TBMM’de Türkiye’nin sarı gelini olan ayçiçeği üretiminin arttırılması amacıyla …

Bir cevap yazın